Filters Reset
Save Search (2)
Save your search to get Alerts
12 Properties
12 Properties Available
List
- 1/48 48
4 Beds 4 Baths 2,246 SqFt$775,000Pending - 1/49 49
6 Beds 4 Baths 2,728 SqFt$719,000Price Dropped by $10K - 1/49 49
4 Beds 4 Baths 1,816 SqFt$685,000Active - 1/47 47
3 Beds 2 Baths 1,575 SqFt$639,000Active - 1/44 44
3 Beds 3 Baths 1,818 SqFt$550,000New - 1/50 50
3 Beds 3 Baths 1,333 SqFt$500,000Active - 1/37 37
4 Beds 3 Baths 1,652 SqFt$499,000Price Dropped by $21K - 1/39 39
3 Beds 2 Baths 1,500 SqFt$470,000Active - 1/37 37
3 Beds 2 Baths 1,178 SqFt$435,000Active - 1/35 35
3 Beds 2 Baths 1,176 SqFt$415,000Active - 1/24 24
3 Beds 2 Baths 1,530 SqFt$410,000Price Dropped by $15K - 1/37 37
3 Beds 2 Baths 1,333 SqFt$400,000Active
- 1